Pratik Bilgi ve Çözümler

Neden Dünyanın En iyi Elektrikli Şofbeniyiz ?

Çünkü 1990 yılından beri sadece elektrikli şofben üretimi yapan dünyada tek şirketiz. Çünkü Dünyanın En dayanıklı hammaddesini kullanıyoruz. Çünkü Dünyada Elektrikli Şofben üretimi yapan şirketler arasında Avrupa Altın kalite ödülü alan tek şirketiz. Çünküleri saymak önemli değil önemli olan bu farkı görmek alın ve farkı görün. "SUYIKA DÜNYANIN EN İYİ ELEKTRİKLİ ŞOFBENİ"

SUYIKA Elektrikli Şofbenin Diğerlerinden Ayıran Fark Nedir ?

  1. SUYIKA ELEKTRİKLİ ŞOFBEN 1990 BUGÜNE SADECE ŞOFBEN ÜRETİMİ YAPAN TÜRKİYE' DE TEK MARKADIR.
  2. SUYIKA ELEKTRİKLİ ŞOFBEN TEMELDEN SAĞLAMDIR. ANA HAMMADDESİ CAM ELYAFDIR. DİĞERLERİ KIRMA PLASİK KULLANIRKEN SUYIKA 140 DERECEYE DAYANABİLEN DÜNYANIN EN SAĞLAM PLASTİK MALZEMESİNİ DEPO OLARAK KULLANMAKTADIR.
  3. SUYIKA ELEKTRİKLİ ŞOFBEN TÜM ÜRÜNLERİNDE 7300 W - 7500 W - 8000 W KROM REZİSTAN KULLANMAKTADIR. DİĞERLERİ 7000 W YAZIP 6800 W ÇEKEN DEMİR REZİSTANS KULLANMAKTADIR. REZİSTANLAR KENDİ ARALARINDA 16 KALİTEYE AYRILIR KULLANDIĞIMIZ ÜSTTEN İKİNCİ SIRADAKİ REİSTANSDIR. ONLAR İSE SON SIRADAKİ REZİSTANSI KULLANIRLAR. KALİTE AYRINTIDA SAKLIDIR.
  4. DÜNYADA ELEKTRİKLİ ŞOFBEN ALANINDA ÖDÜL ALAN TEK ŞİRKETİZ. EKMEĞİ FIRINDAN ŞOFBENİ SUYIKADA ALACAKSIN

Elektrikli Şofbenin Işıkları Yanıyor Isıtmıyor

 

  • Şofbeninizin ışıkları yanıyor ısıtmıyorsa bunu bir kaç başlık altında incelemek gerekmektedir. Öncelikle şofbenizde suyu fazla açtığınızda ısınma düşmektedir. Debiyi nekadar açarsanız suyu geçme şiddeti okadar artmaktadır. Suyun ısınması buna bağlı olarak azalmaktadır. Sonuna kadar değilde yeteri kadar açmak hem ısınma derecesini artırmakta hemde su israfını önlemektedir.
  • Buna rağmen ısınma artmadıysa şofbeninizde rezistans sorunu meydana gelmiştir. En yakın servisimize yada bayimize garanti belgesi ile birlikte götürmeniz durumda şofbeniniz birebir yenisi ile değiştirilecektir. Yardımcı olmadıkları durumda PTT yada SÜRAT kargo ile şofbeninizi bize garanti belgesi ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. Aynı gün içinde size yenisi gönderilecektir.
  • Bazı durumlarda voltaj düşüklüğüde ısıtmamaya sebep olmaktadır. Bunu anlamanın tek yolu şofbeninizi açtığınız banyonuzun lambasına bakmanız aşırı bir düşüklük oluyorsa evinizde voltaj düşüklüğü var demektedir. Tesisatı yenilemeniz sorunu girecektir.